fbpx

4-dniowy Warsztat online

ANIOŁY - komunikacja, kreacja, uzdrawianie

Stopień podstawowy

Kocham Anioły. Od dziecka je czułem, wierzyłem w nie bardziej niż w kościelnego Boga. Pan Bóg przez wiele lat mojego życia był dla mnie zbyt karzący, groźny, abstrakcyjny. To Aniołowie pomogli mi wznieść się na wyższe poziomy duchowego rozumienia i odczuwania.

Otworzyli mi umysł i serce na prawdziwe oblicze duchowego Ojca-Matki, na Boga, którego esencją jest bezwarunkowa Miłość, Miłosierdzie, Łaska. Na Wszeducha, który jest obecny we wszystkim, więc i we mnie. To w obecności Aniołów czułem się bezpiecznie i błogo. Zrozumiałem, że jestem czymś więcej jak pyłem marnym, że moja dusza jest boska. Czułem ich miłość, wsparcie i wiarę we mnie. Zrozumiałem, że mnie kochają i są gotowi pomagać mi w każdym aspekcie mojego życia.

Kiedy

11-14 SIERPNIA 2020

Limit miejsc

100 osób

Gdzie?

WARSZTAT ON-LINE

4 spotkania w godzinach 19:00 - 21:30

Nie możesz być NA ŻYWO?
Nic nie szkodzi.

Jeżeli wykupisz dostęp do warsztatów otrzymasz DOŻYWOTNI 24/7 dostęp do pełnych 4 dni warsztatów na platformie VOD.

Poznaj ekscytujący świat Aniołów

i dołącz do tego 4-dniowego warsztatu NA ŻYWO

Warsztat prowadzony NA ŻYWO

O wydarzeniu

Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami para-naturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów. Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę za pomocą Aniołów.

Wprowadzę Cię we wspaniały świat Aniołów, Archaniołów i Archaii (żeńskie aspekty Archaniołów). Pomogę odkryć i zrozumieć niewidzialnych posłańców Praźródła, Wszechducha, Ojca-Matki Wszechistnienia. Zrozumieć rolę i zadania Aniołów w aspekcie ludzkim, ziemskim, kosmicznym i duchowym.

TERMINARZ SPOTKAŃ

AGENDA WARSZTATÓW

Dzień 1 (11 Sierpnia)

Wtorek, 19:00-21:30

• Wprowadzenie w tematykę Aniołów, świata Anielskiego
• Poznanie osobistych Aniołów – nie tylko Anioł Stróż jest z nami
• Komunikacja z Aniołami
• Ćwiczenia i praktyki Anielskie
• Pytania i odpowiedzi

Dzień 2 (12 Sierpnia)

Środa, 19:00-21:30

• Modlitwy i medytacje Anielskie
• Medytacyjny Krąg Uzdrawiania z Aniołami
• Pytania i odpowiedzi

Dzień 3 (13 Sierpnia)

Czwartek, 19:00-21:30

• Anioły Ziemskie – Anioł Wody, Powietrza i Światła
• Zastępy Anielskie, Archanioły i Archaii
• Prace i ćwiczenia z Aniołami
• Pytania i odpowiedzi

Dzień 4 (14 Sierpnia)

Piątek, 19:00-21:30

• Kreacja z Aniołami
• Uzdrawianie z Aniołami
• Pytania i odpowiedzi
• Wieńcząca medytacja, podróż Anielska

Każdy warsztat jest inny. Mogą się, więc pojawić korekty programu, spontaniczne sytuacje. Bądźmy otwarci na to, co szykują dla nas nasze serca, Anioły, dusze i Źródło Wszechistnienia.

Warsztat rozpoczyna się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

ZAŁOŻYCIEL FUNDACJI ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI

O prowadzącym

Mariusz Brzoskowski

RATOWNIK ZIEMI, TELEPATA, UZDROWICIEL DUCHOWY, SZAMANISTA, NATUROPATA, THETA HEALER, TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO, SPECJALISTA BIOFEEDBACKU I BIOREZONANSU

Autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka - Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od 2004 roku prowadzi grupowe medytacje z przekazu, indywidualne sesje uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha, umysłu i serca.

Posiada bogate doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności aktywnie udziela się do dziś. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”

Opinie uczestników o kursach Mariusza

Widzisz ... od początku chcę Ci napisać skąd ja tu na tym kursie... z 8 lat temu na Youtube szukałam medytacji ... kopałam długo i głęboko ... ogrom mentalu ... lotów samolotów... i trafiłam na Twoją medytacje ... słuchałam i po raz pierwszy POCZUŁAM ... DOTYKAJĄCE TO BYŁO

Po tych latach na FB w środku tygodnia wyskoczył na mnie ten kurs i Twoje nazwisko ... sprawdziłam czy to na pewno TY ... ten sam głos ... poczułam radość i ciekawość o czym dziś mówisz, uczysz ...

Słucham Cię trzeci dzień z uśmiechem i radością, że ten filmik sprzed 8 lat zostawił w pamięci ODCZUCIE PŁYNĄCEJ MIŁOŚCI Z TWOICH SŁÓW ... które niezmiennie w te dni we mnie pracuje i prowadzi ... do SIEBIE ... raduje się tym 'ZBIEGIEM OKOLICZNOŚCI' 🙂

DZIĘKUJĘ ZA TO, CO ROBISZ.. ŻE MOŻNA CIĘ ZNALEŹĆ W SIECI ... W KTÓREJ NADAJESZ MIŁOŚCIĄ! A TO EWENEMENT W TEJ PRZESTRZENI!

Cześć Mariusz,

Tak, jak nas zachęcałeś piszę kilka zdań po warsztacie z usuwania blokad świadomości. Kontakt na Fundację dostałem, od swojej przyjaciółki Agnieszki, która była na kursie z telepatii duchowej.

Dziękuję Ci za te zajęcia z ostatniego weekendu. Przede wszystkim, za Twoją wiedzę i sposób, w jaki się nią dzielisz. Było kilka zdań, które mocno ze mną zarezonowały i cieszy mnie to. Kiedy wykonałem pierwszy raz ćwiczenie słup osobistej sytuacji, zasnąłem i obudziłem się dopiero po 3 godzinach.

Ogólnie ćwicząc wpadałem w transy, wydawałem dziwne dźwięki, ale dostałem też odpowiedź komu potrzebuję wybaczyć w pierwszej kolejności. Moduł o wybaczaniu odnosiłem, raczej do siebie i tego, że to ja sam siebie chcę przeprosić.

Można się zakochać w tym, jak opowiadasz o sercu, o bezwarunkowej uniwersalnej miłości i świadomości chrystusowej – to niesamowite. Cenne są także Twoje informacje, że Ty sam przeszedłeś drogę zmiany, uzdrowienia. Mam mnóstwo notatek z każdego dnia i jestem bardzo zadowolony, że zapisałem się na zajęcia z Tobą. Czuję się podekscytowany na myśl, o kolejnych warsztatach.

Piotrek

Z głębi serca dziękuję za informacje, które dostałam od Ciebie na kursie telepatii. Jestem zachwycona Twoim przekazem. Dla mnie był jasny, świetlisty, pełen szczerej motywacji, ale i wolności wyboru. Emanujący miłością w każdym Twoim słowie. Dałeś mi wiarę i utwierdziłeś w przekonaniu, że jest to moja droga. Dziękuję.

Jak zapisać się na warsztat?

Kliknij w przycisk pod spodem DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Wybierz opcję KUP TERAZ

Podaje swoje imię i adres e-mail, następnie kliknij dalej, aby dokonać płatności za 4-dniowy warsztat

Po otrzymaniu wpłaty wyślemy Ci linki i hasło do uruchomienia
webinaru NA ŻYWO oraz szczegółową instrukcję, jak do niego dołączyć

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz

+48 509 905 498

+48 503 169 030

FUNDACJA@SWIADOMOSC-ZIEMI.ORG

SZYBKI FORMULARZ KONTAKTOWY

11-14 Sierpnia 2020

Dołącz do warsztatu

Zestaw 1

4 DNI WARSZTÓW NA ŻYWO + BONUS 1
PLN395
215 PLN
  • Uczestnictwo w 4-dniach warsztatów NA ŻYWO
  • Zestaw KSIĄŻEK 1: Duchowa Arka i Przekazy Wyższego Kosmicznego RozumuPREZENT ZA 40 PLN
  • Dostęp do nagrania z warsztatów na platformie VOD 24/7PREZENT ZA 69 PLN
  • OSZCZĘDZASZ 289 ZŁOTYCH
niższa cena

Zestaw 2

4 DNI WARSZTÓW NA ŻYWO + BONUS 2
PLN395
215 PLN
  • Uczestnictwo w 4-dniach warsztatów NA ŻYWO
  • Zestaw KSIĄŻEK 2: Uniwersalne Prawa Wszechświata i ŹródłoPREZENT ZA 40 PLN
  • Dostęp do nagrania z warsztatów na platformie VOD 24/7PREZENT ZA 69 PLN
  • OSZCZĘDZASZ 289 ZŁOTYCH
niższa cena

Jeżeli jesteś:
emerytem, rencistą, studentem lub osobą powtarzającą warsztat skontaktuj się z nami, a otrzymasz DODATKOWY RABAT

Chcesz otrzymać Fakturę VAT?
Poinformuj nas o tym PRZED DOKONANIEM PŁATNOŚCI

Warsztat rozpocznie się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najczęściej zadawane pytania

Nie znam się za bardzo na obsłudze komputera. Czy dam radę w nim uczestniczyć?

Nie potrzeba do tego szczególnych umiejętności. Wystarczy zakupić bilet, a po zaksięgowaniu płatności wyślemy do Ciebie e-mail z linkiem do dołączenia na spotkanie. Wystarczy w niego kliknąć i wpisać hasło podane w tym samym e-mailu.

Będą też wysyłane automatyczne przypomnienia dzień przed, godzinę i 5 min przed startem kursu. Jeżeli e-mail, by nie doszedł to wystarczy sprawdzić zakładkę spam (wiadomości czasami lubią się tam schować). Warsztat będzie dostępny NA ŻYWO, jako webinar, za pośrednictwem platformy Getresponse. Wystarcza kliknąć przycisk „Dołącz teraz”, a wszystko powinno się uruchomić samodzielnie.

Dla pewności można wcześniej zrobić test i kliknąć od razu w link, jaki otrzymasz w e-mailu. Jeśli byłyby potrzebne jakieś doinstalowania, to należy postępować zgodnie z instrukcjami. Reszta wykona się automatycznie.

Nie mieszkam w Polsce. Czy mogę uczestniczyć w kursie?

Jak najbardziej można uczestniczyć w kursie. Kurs odbywa się NA ŻYWO i podane godziny kursu są według czasu polskiego. Dodatkowo, dla uczestników kursu, warsztat będzie dostępny na platformie szkoleniowej VOD, gdzie będzie możliwość odtwarzania go o dowolnej porze.

Czy warsztat będzie nagrywany?

Tak, warsztat będzie nagrywany i dla uczestników kursu, warsztat będzie dostępny na zamkniętej platformie szkoleniowej VOD. Będzie możliwość odtwarzania go o dowolnej porze. Link i hasło do kursu na platformie VOD prześlemy po zakończeniu kursu w ciągu 7 dni.

Czy będzie dalsza część kursu?

Tak! Będzie warsztat dla zaawansowanych. Szczegóły wkrótce.

Jaki są wymagania techniczne dla wzięcia udziału w szkoleniu online?

Wystarczy zwykły komputer stacjonarny lub laptop podłączony do Internetu. Zwróć uwagę, aby miejsce, w którym będziesz uczestniczył w warsztacie, był zapewniony niezakłócony dostęp do przesyłu danych internetowych.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz

+48 509 905 498

+48 503 169 030

FUNDACJA@SWIADOMOSC-ZIEMI.ORG

SZYBKI FORMULARZ KONTAKTOWY

Zaloguj się

zamknij

Scroll To Top